حفاظ پنجره

حفاظ پنجره یکی از مشکلاتی که امروزه با آن روبرو هستیم ورود دزدان از طریق پنجره و درب به منزل و ادارات است. با در نظر داشتن این مشکل مخصوصا در طبقه همکف و اول می توان با ساختن انواع حفاظ های زیبا و محکم برای درب و پنجره  امنیت خانه خود را بالا ببریم. این حفاظ های درب و پنجره در شکل ها و مدل های زیبا به صورت فرفروژه و یا حفاظ های از قوطی پروفیل است که علاوه بر ایمن ساختن پنجره ها می تواند نمای زیبایی به خانه و یا محل کار شما بدهد و شما با خیالی آسوده به سفر, تعطیلات و یا مهمانی های خود بروید و از آن لذت ببرید.
کارگاه تولیدی آریا در یکی از تولید کنندگان حفاظ پنجره و
درب آکاردئونی در تهران میباشد و برای فروش سازه های فلزی کاربردی تر بازدید رایگان از ساختمان نیز انجام میدهد.

شماره تماس : 09126215957

این شرکت بنابر این ضرورت به ساخت انواع حفاظ های پنجره و درب با رنگ استاتیک به شکل ها و مدل های زیبا پرداخته است از نظر امنیتی چون در ارتفاعات نصب می گردد مناسب می باشد.این شرکت یکی از تولید کنندگان بهترین حفاظ پنجره  می باشد. بهترین حفاظ پنجره  توسط نصابان کارآزموده بر روی درب و پنجره دوجداره upvc نصب می گردد. تمامی حفاظ های درب و پنجره  دارای ضمانت نامه می باشند.

اجزای تشکیل دهنده بهترین حفاظ پنجره :
ریل ها: به زواری که در بالاترین و پایین ترین قسمت بهترین حفاظ پنجره  قرار دارد و در حقیقت حاشیه شیار های حفاظ را تشکیل می دهند ریل گفته می شود.
شیارها: شیارها نوارهایی از چوب یا سایر موادی هستند که بهترین حفاظ پنجره  با آن ساخته می شود. با فاصله مشخصی کنار هم قرار می گیرند و ساختار و شکل بهترین حفاظ پنجره  را تعریف می کنند.
زوار داخلی: به زواری عمودی که هنگام بسته شدن بهترین حفاظ پنجره  ، روی هم قرار گرفته و سبب جفت شدن پانل ها می شود زوار داخلی گفته می شود.
تنظیم کننده شیارها: قسمتی میله ای شکل که به صورت عمودی در میان پانل های بهترین حفاظ پنجره  قرار گرفته و از مرکز به شیارها متصل است. از طریق آن می توان شیب و شرایط قرار گیری شیارها را به صورت متحدالشکل تنظیم کرد و بر نور و هوای ورودی، کنترل داشت.