درب و پنجره سازی آریا وین تولیدکننده انواع حفاظ پنجره دوجداره آلومینیومی

امروزه امنیت ساختمان ها حرف اول را می زند. به همین خاطر استفاده از حفاظ پنجره upvc رایج شده است. زیرا امنیت، موضوع بسیار مهمی است. از طرفی وجود وسایل با ارزش و عتیقه در منزل، مسئله امنیت را مهم تر می سازد. امروزه اکثر افراد شاغل هستند و ممکن است ساعات طولانی از روز در منزل نباشند، بنابراین امن بودن و ضد سرقت بودن خانه برای این افراد بسیار اهمیت دارد. از طرفی وجود حفاظ پنجره upvc در طبقات بالایی مانع از سقوط ناگهانی افراد و وسیایل خواهد شد.

حفاظ پنجره upvc برای منازلی که در آن ها زیاد سکونت وجود ندارد و یا رفت و آمد به آن کم می باشد بسیار ضروری است. از طرفی نصب حفاظ پنجره علاوه بر امنیت باعث افزایش زیبایی ساختمان می شود. امروزه انواع حفاظ پنجره upvc در طرح های مختلف در بازار موجود می باشد. بنابراین زیباتر شدن نمای ساختمان بستگی به مدل انتخابی شما دارد.

نصب حفاظ پنجره مانع از ورود سارقان به منزل شما خواهد شد و از قاب و شیشه پنجره شما هم محافظت خواهد کرد. جهت جلوگیری از هر گونه صدمه و آسیب به شیشه پنجره می توانید از حفاظ پنجره upvc استفاده کنید. این امر مانع از ایجاد هزینه های اضافی برای شما خواهد شد.

وزن و شرایط نصب حفاظ upvc

وزن حفاظ پنجره upvc از نظر سنگین بودن براساس عوامل مختلفی از قبیل جنس حفاظ، طرح و وسعت پنجره تعیین می شود. شرایط نصب حفاظ upvc با توجه به محل نصب آن متفاوت است. نوع حفاظ با توجه به محل نصب انتخاب می شود.

طرح های دلخواه برای شما

حفاظ پنجره upvc در مدل ها و طرح های مختلفی در بازار موجود می باشد. تنوع این حفاظ ها نیاز همه سلیقه ها را برطرف کرده است. در ادامه برای آشنایی بیشتر چند مورد از مدل های مختلف را به شما معرفی خواهیم کرد.

حفاظ آهنی

این نوع حفاظ ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. حفاظ های آهنی در شکل و اندازه های مختلف تولید می شوند. البته این حفاظ ها بسته به نوع شرایط آب و هوایی ممکن است دچار زنگ زدگی شوند. بنابراین استفاد از این حفاظ ها احتیاج به مراقب همیشگی دارد.

حفاظ شبه چوب و وینیل

این نوع حفاظ در مقابل رطوبت و آتش از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین استفاده از این نوع حفاظ در مناطق رطوبت دار بسیار رایج می باشد. حفاظ شبه چوب و وینیل گرد و غبار را به خود جذب می کند و احتیاج به نظافت همیشگی دارند.

حفاظ استیل

این نوع حفاظ ها از رنگ ثابتی برخوردار هستند. به همین خاطر اکثر کاربران از این نوع حفاظ استفاده می کنند. حفاظ های از نوع استیل برای مدت زمان طولانی می توانند کیفیت خود را حفظ کنند.

حفاظ فرفورژه

فرفورژه در واقع آهن هایی هستند که در کوره گداخته می شوند. سپس این آهن های گداخته شده را می کوبند. این نوع حفاظ ها به دلیل کوبیده شدن از جلا و جلوه خاصی برخوردار هستند. بنابراین این نوع حفاظ پنجره فرفورژه در شکل و ترکیب های متنوعی موجود هستند. استفاده از این حفاظ، جلوه جذابی در نمای ساختمان ایجاد خواهد کرد.

حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی همانند یک آکاردئون باز و بسته می شود. برای غیر قابل نفوذ کردن این حفاظ ها می توان از قفل های کتابی استفاده کرد. استفاده از این نوع حفاظ برای پنجره هایی با وسعت زیاد کاربرد دارد.

حفاظ رول شونده

این نوع حفاظ مانند فرش لول شده باز و بسته می شود. این حفاظ ها برای درب مغازه ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. حفاظ رول شونده بسیار کاربردی تر از سایر حفاظ ها هستند.

حفاظ نرده ای

این حفاظ ها به صورت نرده در مقابل پنجره قرار می گیرند. لازم به ذکر است که این نرده ها را نمی توان باز و بسته کرد.

حفاظ ابرویی

این نوع حفاظ همانند ابرو نصف پنجره را پوشش می دهد. معمولا از این نوع حفاظ برای پنجره هایی با ارتفاع زیاد استفاده می شود. پهنای این نوع حفاظ ها نسبت به ارتفاعشان بیشتر است. استفاده از این حفاظ زیبایی خاصی به پنجره ها می بخشد.

 

انواع حفاظ پنجره upvc ساختمان

یکی از مزایای استفاده از حفاظ پنجره upvc این است که از نصب فوری برخوردار هستند. امروزه استفاده از حفاظ مدرن جهت افزایش زیبایی و امنیت بسیار رایج شده است.

  • حفاظ متحرک در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد. این نوع حفاظ قابل باز و بسته شدن است.
  • حفاظ دوجداره از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است و در هر جایی قابل نصب می باشد.
  • حفاظ آهنی یکی از مقاوم ترین حفاظ ها می باشد. این نوع حفاظ مانع از برهم زدن آسایش ساکنان خانواده می شود.

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار علاوه بر امنیت از زیبایی و جلوه خاصی برخوردار می باشد. یکی از مشکلاتی که اکثر مردم امروزه با آن مواجه هستند ورود دزد از طریق در و پنجره به منزل و ادارات است. یکی از راه های مانع از ورود سارقان استفاده از پنجره upvc حفاظ دار می باشد. بنابراین استفاده از حفاظ این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که با خیالی آسوده منزل یا محل کار خود را ترک کنند.

استفاده از پنجره upvc حفاظ دار مانع از هر گونه ضربه به شیشه و شکستن آن می شود. علاوه بر این، استفاده از پنجره حفاظ دار از مزایای دیگری از قبیل کاهش شدت صوت، مناسب در برابر سرما و گرما، مانع از نفوذ گرد و غبار، تنوع بالا و شکل پذیری متناسب با معماری ساختمان برخوردار است.

نصب حفاظ پنجره upvc توسط متخصصین ما

بعد از انتخاب نوع حفاظ باید نسبت به خرید آنلاین و درخواست نصب آن اقدام کنید.

نصب حفاظ پنجره upvc توسط متخصصین انجام می شود. توصیه می کنیم محافظ های پنجره را قبل از خرید به تولیدکنندگان معتبر سفارش دهید.

این امر باعث می شود محافظ با ابعاد پنجره شما مطابقت داشته باشد. در نهایت پس از انتخاب نوع، طرح و ابعاد پنجره، از ما لیست قیمت حفاظ پنجره را درخواست کنید.

 

 

 

 

تماس با پنجره upvc

 

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی