درب و پنجره سازی آریا وین تولیدکننده انواع حفاظ پنجره دوجداره آلومینیومی

ساخت حفاظ پنجره 

با بـالاتریـن امنیت و کیفیت به همراه مشاوره تخصصی

09122111190

 

حفاظ پنجره از جمله سازه هایی است که امروزه در ساختمان سازی به وفور ساخنه می شوند و استفاده از آن ها به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شده است و اهمیت ساخت حفاظ پنجره را نیز دو چندان کرده است. برای تامین و حفظ امنیت پنجره ها باید به دنبال راهی برای محافظت از آنان بود و چه راهی بهتر از اسفاده از حفاظی مطمئن که با صرف هزینه ای معقول باعث تامین امنیت و آرامش افراد ساکن در یک خانه و یا ساختمان می شود. در ادامه به ساخت این سازه فلزی امن و کاربرد ساخت حفاظ پنجره خواهیم پرداخت.

 
حفاظ پنجره-حفاظ نما
حفاظ-پنجره-متحرک-حفاظ نما
 

انواع حفاظ پنجره

حفاظ های پنجره انواع مختلفی دارند که افراد بر اساس نیاز خود باید دست به انتخاب در میان آنان بزنند. حفاظ های پنجره به طور کلی شامل انواع مختلفی مانند فرفورژه، دو جداره، متحرک، آکاردئونی و ساده می شوند.

حفاظ فرفورژه

حفاظ پنجره فرفورژه یکی از برترین نوع حفاظ های پنجره در میان انواع مدل‌های آن است. شاید در سال های دور از مواد و جنس هایی مانند چوب و آهن برای ساخت حفاظ پنجره استفاده می شد، اما با عرضه محصولی با جنسی فلزی با نام نرده فرفورژه توجه ها به سمت اسفاده از مواد فلزی و محکم جلب شد؛ به طوریکه امروزه از فرفورژه و سازه های آهنی به دلیل استحکام آنان همراه با ظرافتی که دارند بسیار زیاد استفاده می شود.

حفاظ متحرک

این نوع از حفاظ ها نیز بسیار پرکاربرد می باشند، علت آن، قابلیت متحرک بودن آنان است. از این حفاظ ها در ورودی ساختمان ها نیز استفاده می شود. علاوه بر این در ساخت ها آن ها دقت بیشتری به کار برده می شود.

حفاظ پنجره ثابت

حفاظ های ثابت نیز از جمله حفاظ هایی است که به وفور از آنان استفاده می شود علاوه بر راحتی در نصب، طرح های مختلفی نیز دازدند . افراد با سلایق مختلف می توانند به انتخاب آن در رنگ ها و جنس های مختلف بپردازند.

حفاظ پنجره آکاردئونی

این نوع حفاظ نیز از جمله حفاظ های پنجره ساختمان است که بسیار پر کاربرد است. این حفاظ به علت شباهت آن به ساز آکاردئون به نام حفاظ آکاردئنی شناخته می شود. از مزایای این حفاظ می توان به متحرک بودن و قابلیت باز و بسته کردن آن و عم چنین امکان نصب قفل ضد سرقت پس از نصب بر روی آن اشاره کرد. به شکلی که علاوه بر حفظ پنره در برابر خطر شکشتن شیشه، باعث جلوگیری از ورود سارقین به داخل منزل می شود.

 

 

 

 

تماس با پنجره upvc

 

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی