درب و پنجره سازی آریا وین تولیدکننده انواع حفاظ پنجره دوجداره آلومینیومی

حفاظ پنجره تاشو


حفاظ‌ هایی که برای پنجره‌های منازل ساخته می‌شوند، طرح‌های مختلفی دارند. همچنین از مواد مختلفی برای تولید حفاظ‌ ها استفاده می‌شود. در این مطلب انواع مواد اولیه‌ای که برای ساخت حفاظ پنجره استفاده می‌شوند را به شما معرفی می‌کنیم. همچنین درباره حفاظ پنجره بازشو و تاشو و کاربردهای آن اطلاعات کاملی در اختیارتان می‌گذاریم.

برای سفارش ساخت در تهران با شماره های زیر تماس بگیرید

آقای عبدی

09122111190

09126215957حفاظ پنجره از چندین میله یا نرده تشکیل می‌شود که با جوشکاری میله‌ها را بهم متصل می‌کنند و در نهایت حفاظ نهایی ساخته‌شده را در پنجره خانه نصب می‌کنند. میله‌ هایی که برای حفاظ‌ها ساخته می‌شوند می‌توانند طرح‌دار باشند یا اینکه ساده و مدرن به شکل دایره و مربعی ساخته شوند.
حفاظ پنجره بازشو و تاشو از فلزاتی مانند آهن و آلومینیوم ساخته می‌شود. برای برخی از حفاظ‌ها هم از پروفیل استفاده می‌شود. پروفیل یکی از مصالح پر استفاده در قسمت درب و پنجره ساختمان‌هاست. با استفاده از پروفیل، قوطی‌ها را می‌سازند و بعد با این قوطی‌ ها حفاظ‌ های مدرن برای پنجره ایجاد می‌کنند.
برخی از حفاظ‌هایی که ساخته می‌شوند طبق سلیقه و سفارش مشتری به صورت طرح‌ دار و گاهی دارای جاگلدانی هستند. استفاده از حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنیت باعث گیرایی نمای ساختمان هم می‌شود. به طور کلی سه نوع حفاظ برای ساخت وجود دارد که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

حفاظ‌ پنجره ثابت
حفاظ ثابت ساده‌ ترین نوع حفاظ برای پنجره است که برای ساخت آن چند میله یا نرده ساده کافی است. این نوع حفاظ‌ ها به راحتی و سریع نصب می‌شوند. سادگی طرح این حفاظ‌ ها باعث شده است تا قیمت کمتری نسبت به انواع دیگر داشته باشند. هنگامی که از حفاظ ثابت استفاده می‌کنید، نمای پنجره خود را از دست می‌دهید. اگر دوست دارید که گاهی پنجره را باز کنید و بدون هیچ مانعی فضای بیرون را تماشا کنید، حفاظ‌های ثابت برای شما مناسب نیستند.

 انواع حفاظ پنجره
حفاظ کشویی یا ریلی
این نوع حفاظ برخلاف حفاظ پنجره ثابت، ثابت نیست. می‌توانید با کشیدن حفاظ، آن را جمع کنید و پنجره را باز کنید تا از هوای آزاد لذت ببرید. این حفاظ شباهت زیادی با حفاظ پنجره بازشو و تاشو دارد. برای حفاظ کشویی یا ریلی پنجره‌ها می‌توانید از قفل مخفی استفاده کنید. تا میزان امنیت پنجره در مواقعی که خانه نیستید، بیشتر شود.

حفاظ پنجره بازشو و تاشو
حفاظ پنجره بازشو و تاشو مانند حفاظ‌ کشویی یا ریلی قابلیت باز شدن دارد. حفاظ پنجره از نوع بازشو و تاشو در هنگام باز شدن مانند حفاظ کشویی جمع نمی‌شود؛ بلکه به صورت کتابی باز و بسته می‌شود. این نوع حفاظ‌ مانند سایر حفاظ‎هایی که برای پنجره‌ها ساخته می‌شوند، از موادی مانند آلومینیوم و آهن ساخته می‌شود.
برای ساخت حفاظ بازشو و تاشو می‌توان از طرح‌های مختلفی استفاده کرد تا کار نهایی زیباتر شود. حفاظی که به صورت بازشو و تاشو باز باشد، مانند درب خانه می‌توان آن را باز و بسته کرد. این نوع حفاظ‌ها هم برای خانه و هم برای مصارف تجاری در کسب و کارها قابل استفاده هستند. حفاظ بازشو پنجره نسبت به سایر حفاظ‌ها محبوب‌تر است.
هنگامی که حفاظ پنجره بازشو و تاشو را باز می‌کنید، دیگر میله یا مانعی روبه‌روی شما وجود ندارد و می‌توانید چشم‌انداز زیبای بیرون از خانه را ببینید. این نوع حفاظ‌ها در داخل منازل مسکونی هم قابل استفاده هستند. برای مثال در قسمت آشپزخانه و نهارخوری می‌توان این نوع حفاظ‌ها را نصب کرد. برای قسمت بیرونی پنجره‌های خانه می‌توانید از نوع فلزی استفاده کنید اما برای داخل خانه حفاظ‌های شیشه‌ای مناسب هستند. استفاده از حفاظ بازشو و تاشو در خانه های مسکونی هم باعث حفظ امنیت شده و هم باعث زیبا و مدرن جلوه دادن خانه میشود

حفاظ ثابت و تاشو
در برخی از منازل حفاظ پنجره به صورت ترکیبی استفاده می‌شود. ابتدا یک حفاظ ثابت بیرون از پنجره نصب می‌شود و بعد حفاظ پنجره بازشو و تاشو را نصب می‌کنند. انتخاب این نوع حفاظ امنیت بیشتری برای پنجره دارد و نصب آن بستگی به سلیقه افراد دارد که آیا می‎خواهند چنین حفاظی داشته باشند یا خیر؟ در پنجره هایی که داخل خانه یا در ارتفاع بسیار بالا قرار دارند، نصب حفاظ تاشو ساده بهینه‌تر است.
حفاظ‌‌هایی که مانند حفاظ بازشو و تاشو متحرک هستند، امنیت بیشتری دارند. به این دلیل که وقتی تنها از نرده ساده برای حفاظ استفاده کنید، امکان عبور افراد وجود دارد، اما وقتی حفاظ متحرک باشد، طراحی آن به گونه‌ای است که مانع از هیچ‌گونه نفوذی به داخل خانه می‎شود. استفاده از حفاظ تاشو در رستوران ‎ها زیاد کاربرد دارد

کاربردهای حفاظ پنجره بازشو و تاشو
در برخی از کافه‌ها و رستوران‎ها از این نوع حفاظ پنجره بازشو و تاشو استفاده می‎شود که محیط را به دو قسمت تقسیم می‌‎کنند. از حفاظ‎های تاشو به غیر از مناطق مسکونی، در مکان‎های مختلفی مانند استخرها و مکان‎های سرپوشیده هم استفاده می‎شود.
برای مثال در بوفه ‎هایی که در باشگاه‎ها وجود دارند، از این نوع حفاظ‎ها استفاده می‏کنند. در این گونه موارد معمولا تنها پنجره‎ای که وجود دارد، همین حفاظ پنجره بازشو و تاشو است. اما برای خانه ‏ها حفاظ بازشو و تاشو علاوه بر پنجره با هدف جلوگیری از ورود سارق یا خروج کودکان از پنجره استفاده می‎شود.
در خانه سالمندان و بیمارستان هم از این نوع حفاظ‏ها بسیار استفاده می‎شود. در برخی از رستوران‎ها که حیاط‏دار هستند برای سرویس دهی از حفاظ بازشو و تاشو استفاده می‎کنند تا سالن‌کارها سریع‌تر سفارش را به دست مشتری برسانند. حفاظ آهنی تاشو قابل سفارشی‌سازی است و شما می‏توانید طبق طرح موردنظرتان آن را هر طور که دوست دارید سفارش دهید.
همچنین می‎توانید رنگ حفاظ را مطابق با نمای ساختمان یا خانه انتخاب کند. نوع طرحی که برای حفاظ پنجره آهنی انتخاب می‎کنید، کیفیت ساخت و مواد اولیه به‌کاررفته در آن بر قیمت نهایی تاثیر دارند. رنگ‌آمیزی حفاظ طبق نمای ساختمان هم باعث افزایش هزینه نهایی می‎شود. به طور کلی انتخاب حفاظ برای پنجره کم‌هزینه‌ترین راه نسبت به سایر روش‎های امنیت پنجره مانند سنسور هوشمند است.

حفاظ پنجره بازشو و تاشو یکی از انواع حفاظ‎هایی است که برای پنجره‎ها استفاده می‎شود. هدف استفاده از این نوع حفاظ‎ها افزایش امنیت و جلوگیری از ورود سارقین است. کاربرد دیگر استفاده از حفاظ‎های تاشو در مکان‎های تجاری است. در بسیاری از مکان‏ها از جمله رستوران، کافه، بیمارستان و حتی داخل منزل هم از حفاظ‌های تاشو برای تقسیم‌بندی فضا استفاده می‎شود. در این گونه موارد پنجره‎ای در کار نیست و تنها حفاظ نصب می‎شود.

حفاظ پنجره ساختمان آهنی

 

حفاظ پنجره تاشو آکاردئونی بهترین انتخاب برای ضد سرقت کردن خانه و آپارتمان در کنار حفظ زیبایی نمای ساختمان !! ما بزرگترین مجموعه نرده های پنجره و درب را برای ایمن نگه داشتن خانه ، خانواده و مشاغل شما داریم. "حفاظ های پنجره لازم نیست که زشت باشند". ما برای حفاظت از ورود اجباری حفاظ های پنجره امنیتی و محصولات مرتبط را به طور سفارشی تولید می کنیم. در صنایع فلزی آریا ما گزینه های متنوعی از محصولات و سبک ها برای مطابقت با برنامه های مختلف برای خانه و محل کار شما که شامل حفاظ های امنیتی ، محافظ پنجره ، جلو پنجره مشبک ، درب های آکاردئونی آهنی ، پنجره دوجداره ، حفاظ پنجره زیرزمین ، حفاظ پنجره متحرک، حفاظ پنجره تاشو فلزی آکاردئونی ، حفاظ بالکن امنیتی در مدل های ثابت ، متحرک یا تاشو موجود است.

 

حفاظ تاشو

برای سفارش ساخت انواع حفاظ آهنی ساختمان در تهران با شماره های زیر تماس بگیرید

آقای عبدی

09122111190

09126215957

 برای مشاهده همه مدل های حفاظ پنجره روی لینک زیر کلیک کنید

http://www.ariyadar.com/panjere

ساخت حفاظ پنجره در تهران ارزان تر از همه جا فقط از متری 80 هزار تومان

 

صنایع فلزی آریا سازنده انواع نرده حفاظ آهنی ساختمان در طرح های فرفورژه ، مدرن،متحرک و ساده در تهران
حفاظ پنجره یکی از عواملی است که می تواند علاوه بر زیبایی منزل در افزایش امنیت آن نیز تاثیرگذار باشد. حفاظ پنجره ها را در انواع مختلفی می سارند. از پرکاربردترین حفاظ پنجره ها می توان به حفاظ های فلزی (حفاظ های قدیمی)، حفاظ استیل (عدم زنگ زدگی)، حفاظ چوبی (زیبایی خاص)، حفاظ شبه چوب و ... اشاره نمود.
بررسی انواع حفاظ پنجره

  هزینه ساخت حفاظ پنجره آهنی

پنجره عضو جدایی ناپذیر در ساخت خانه ها و محیط های مختلف می باشد. از دیرباز تا کنون پنجره در ساختمان ها وجود داشته است فقط با گذشت زمان نحوه ی ساخت و مکان قرارگیری آن متفاوت شده  است. در این میان نصب حفاظ پنجره باعث می شود تا علاوه بر حفاظت از شیشه ها و اعضای مختلف پنجره باعث افزایش ایمنی منازل نیز شود.

حفاظ پنجره ها را در انواع گوناگونی تولید و به بازار عرضه می کنند. در ساخت حفاظ  عوامل معتدی می توان تأثیرگذار باشد. حفاظ پنجره علاوه بر زیبایی باید استحکام و مقاومت بالایی نیز داشته باشد تا در برابر ورود عوامل خارجی به خانه بتواند موثر بوده و جلوی ورود آن ها را بگیرد.

 


انواع حفاظ پنجره

همانطور که گفته شد شرکت های مختلفی در زمینه تولید حفاظ پنجره فعالیت می کنند. این شرکت ها حفاظ پنجره ها را در طرح های مختلفی مانند حفاظ پنجره فرفورژه ارائه می دهند. در ادامه قصد داریم برخی از این انواع حفاظ پنجره را مورد بررسی قرار دهیم.

حفاظ های فلزی از قدیمی ترین حفاظ های مورد استفاده در پنجره ها می باشند که  به دلیل مقاومت بالا و افزایش امنیت خانه ها هنوز کاربرد فراوانی دارند.

حفاظ استیل پنجره یکی از پرکاربرد ترین انواع حفاظ های مورد نظر در بازار می باشد. از مهم ترین مزایای استفاده از حفاظ استیل ضد زنگ بودن آن ها می باشد که با توجه به کاربرد آن در محیط بیرونی خانه ها و روی پنجره بسیار مفید می باشد. این حفاظ ها در برابر انواع عوامل محیطی مقاوم هستند. حفاظ استیل پنجره به دلیل براق بودن جنس استیل نور خورشید  که از پنجره به خانه می تابد را کم نمی کند.
  ساخت حفاظ پنجره آهنی

حفاظ های آکاردئونی به صورت آکاردئون باز و بسته شده و دارای سیستم تاشو می باشند. به دلایل ویژگی های خاص این حفاظ ها را بیشتر برای پنجره های بزرگ با سطوح وسیع شیشه مورد استفاده قرار می گیرند.

حفاظ های شبه چوب به دلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت و آتش سوزی اهمیت ویژه ای یافته اند. این حفاظ ها به سرعت گرد و غبار محیط را به خود جذب کرده و نیاز به مراقبت بیشتری دارند. حفاظ های شبه چوب با قیمتی بسیار ارزان تر نسبت به حفاظ های چوبی در بازار یافت می شوند.

عموم مردم برای حفاظ پنجره منزل خود به سراغ حفاظ های چوبی می روند. حفاظ های چوبی علاوه بر زیبایی خاصی که دارند به خوبی می توان آن ها را با دکوراسیون منزل تطبیق داد. ب دلیل جذب بالای رطوبت استفاده از این حفاظ ها برای پنجره آشپزخانه و سرویس بهداشتی توصیه نمی شود.

مدل حفاظ پنجره آهنی
 

حفاظ پنجره های دو جداره

حفاظ پنجره دو جداره در مدل های مختلفی و معمولاً از جنس قوطی آلومینیومی ساخته  می شوند که زیبایی خاصی به منزل شما می دهند.

با توجه به همه گیر شدن استفاده از پنجره دو جداره حفاظ های این پنجره ها نیز در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود که با توجه به جنس و نوع پنرجه دوجداره می توانیم از آن ها استفاده نماییم..

 جنس استیل برای حفاظت از پنجره دو جداره بسیار مناسب بوده زیرا با مقاومت بالا در برابر رطوبت و زنگ زدگی باعث می شود تا طول عمر پنجره بالاتر برود.

 تلفن تماس برای سفارش ساخت حفاظ پنجره آهنی در تهران و کرج

09126215957

 

 

 

تماس با پنجره upvc

 

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی