درب و پنجره سازی آریا وین تولیدکننده انواع حفاظ پنجره دوجداره آلومینیومی

ساخت حفاظ پنجره دوجداره upvc توسط صنایع فلزی آریا در تهران و کرج، بازدید رایگان از محل نصب حفاظ پنجره

حفاظ پنجره دوجداره upvc جدید با نصب در تهران ساخت و نصب حفاظ آهنی برای پنجره دوجداره یو پی وی سی در تهران انواع مدل پنجره کشویی، ریلی با حفاظ پنجره ضد سرقت بهترین پنجره دو جداره با قیمت مناسب

ساخت و نصب حفاظ های آهنی ساختمان خود را به صنایع فلزی آریا سفارش دهید

با تلفن زیر در تماس باشید

       09126215957    upvc  09122111190

ساخت حفاظ آهنی برای پنجره دوجداره

حفاظ پنجره دوجداره یو پی وی سی

 

اهمیت حفاظ برای پنجره دوجداره Upvc:
   حفاظ پنجره همانطور که از نامش پیداست بر روی پنجره ها به عنوان یک حفاظ برای ایجاد امنیت نصب می شود. امنیت این روزها برای همگی ارزشمند و مهم است چرا که  با وجود امنیت است که آسایش و آرامش معنا پیدا می کند. برای حفاظت از اشیا قیمتی و گرانبها نصب حفاظ آهنی در منزل و محل کار از اهمیت بالایی برخوردار است. نصب حفاظ پنجره دوجداره Upvc  علاوه بر اینکه امنیت مطلوبی را به وجود می آورد، جلوه زیبایی نیز به پنجره ها و ساختمان شما می بخشد.
حفاظ پنجره در طرح ها و جنس های مختلفی به بازار عرضه شده است  که هر یک با توجه به نوع و کاربرد آن مناسب برای مکان های متفاوتی هستند. به طور مثال برای پنجره های رو به فضای بیرون برای حفظ امنیت معمولا از حفاظ آهنی استفاده می شود.
برخی بر این باورند که با وجود پنجره های دوجداره Upvc دیگر نیازی به نصب حفاظ نیست. اما باید یادآوری شود که حفاظ برای مکان هایی که ساعات زیادی از شبانه روز در آن رفت و آمد نمی کنید یا ساختمان های ویلایی که ممکن است هر روز امکان سرکشی به آن را نداشته باشید ضروری به نظر می رسد که حتی علاوه بر داشتن پنجره دوجداره Upvc باز هم اقدام به نصب حفاظ پنجره نمایید. با انتخاب یک طرح چشم نواز برای حفاظ پنجره دوجداره Upvc می توانید زیبایی مضاعفی به پنجره ها بدهید. حفاظ پنجره دوجداره Upvc  با توجه به محل نصب دارای ویژگی های مختلفی هستند. حفاظ آهنی با مقاومت بالایی که دارد بیشتر برای پنجره ها و ورودی های اصلی که به فضای خارجی دسترسی دارند، توصیه می شود. حفاظ های آهنی با توجه به اینکه در برابر تغییرات آب و هوایی هستند زودتر رنگ خود را از دست می دهند اما با رنگ زدن آنها می توان به آنها زیبایی و جلای روزهای اولیه را بخشید.
 
حفاظ آهنی برای پنجره دوجداره Upvc

ساخت و نصب حفاظ پنجره دوجداره Upvc:
   حفاظ پنجره در مدل های متنوعی از جمله آکاردئونی، رول شونده، نرده ای و ابرویی وجود دارند. هر یک از انواع حفاظ پنجره کاربرد متفاوتی برای مکان ها و موقعیت های مختلف دارند. به طور مثال برای نصب حفاظ آهنی برای پنجره دوجداره Upvc باید حتما از مشورت متخصصان در این حوزه بهره برد.
 جهت نصب حفاظ برای پنجره دوجداره Upvc باید به سراغ تولید کنندگان معتبر رفت و با مشاوره با کارشناس مربوطه اقدام به نصب حفاظ پنجره دوجداره Upvc گرفت. مشاوران این حوزه به شما کمک می کنند تا با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید بهترین انتخاب را داشته باشید. برای شروع کار ابتدا پنجره های مورد نظر باید در جای مناسب با موقعیت مطلوب نصب شوند که این کار توسط متخصصان انجام می گیرد. سپس باید از مشاوران در خصوص نوع محافظ پنجره با توجه به موقعیت و جایگاه آن کمک گرفت. پس از اینکه اندازه گیری های لازم توسط متخصص حرفه ای صورت گرفت؛ اقدام به ساخت آن بر اساس نوع، رنگ و جنس محافظ آغاز می شود. پس از آماده سازی حفاظ آهنی در آخرین مرحله، نصاب حفاظ آهنی پنجره دوجداره Upvc را در جایگاه خود نصب می نماید. نصب کردن حفاظ پنجره دوجداره Upvc باید توسط متخصصین همین حوزه انجام شود. توصیه می شود که به جای استفاده از حفاظ پنجره دوجداره Upvc آماده، اقدام به ساخت و نصب آن توسط مشاوران متخصص نمایید چرا که باید با ابعاد مورد نظر مطابقت داشته باشد تا ضریب ایمنی آن به حداکثر برسد. همچنین آنها با توجه به موقعیت مکانی، بودجه و اقلیم آب و هوایی منطقه بهترین نوع حفاظ را به شما پیشنهاد می کنند. برای ساخت و نصب حفاظ آهنی پنجره دوجداره Upvc با مشاوران ما در تماس باشید تا از یک انتخاب خوب و مناسب لذت ببرید.
 
برای ساخت و نصب حفاظ پنجره دوجداره Upvc با مشاوران این حوزه کمک بگیرد

پنجره دوجدار upvc در تهران

درب و پنجره سازی آریا وین پی وی سی، تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره نصب در تهران، ساخت و نصب پنجره دوجداره upvc انواع مدل پنجره کشویی، ریلی با حفاظ پنجره ضد سرقت بهترین پنجره دو جداره با قیمت مناسب، پنجره دوجداره ریلی بهترین گزینه کم جا برای نصب روی آپارتمان های کوچک تهران ما ارزانترین پروفیل upvc

را استفاده نمیکنیم ولی با قیمت های رقابتی و بهترین کیفیت باعث جذب مشتری میشویم

در و پنجره‌ دوجداره UPVC از اتلاف 80 درصد انرژی‌ جلوگیری میکند

در رشـد سرسام‌آور ساختمان‌سازی‌ دهه اخیر و افزایش قیمت‌ نفس‌گیر‌ ساختمان، شاید مهم‌ترین نکته‌ای که مـغفول مانده و خریداران آن را مطالبه نـمی‌کنند،ایـمنی و رعایت استانداردهای لازم است؛تنها چشمان تیزبین و آشنا با ظرایف کار می‌تواند ساخت اصولی و آینده‌نگری سازندگان بنا را‌ دریابد.

براساس آمار سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت،حدود 04 درصد انرژی سوخت‌های فسیلی در ساختمان‌ها به صـورت برق،گاز و گازوییل مصرف می‌شود که بیشتر آن مصرف گرمایشی و سرمایشی دارد و نکته مهم‌ این‌ است که بین 53 تا 04 درصد انرژی از طریق در و پنجره‌های سنتی و غیر استاندارد ساختمان‌ها تلف می‌شود.

کشورهای پیشرفته دنیا بـا اسـتفاده از در و پنجره‌هایی از جنس UPVC توانسته‌اند‌ 57‌ تا 08 درصد از اتلاف انرژی جلوگیری کنند،در کشور ما نیز مدتی است با توجه به طرح تحول اقتصادی و هدفمند کردن یارانه‌ها صرفه‌جویی در مصرف سوخت مورد توجه‌ جدی‌ قـرار گـرفته است.عایق‌بندی ساختمان علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف انرژی،در جلوگیری از ورود آلودگی صوتی نیز بسیار مؤثر است و ظاهر زیبا و خوبی به ساختمان می‌دهد.

انجمن نوپای‌ صنایع‌ پروفیل‌ یو پی وی سی در‌ و پنجره‌ ایـران‌ مـدت یک سالی است که تأسیس شده و تاکنون حدود 03 عضو جذب کرده است.این انجمن کلیه تولیدکنندگان پروفیل UPVC در‌ کشور‌ را‌ تحت پوشش قرار می‌دهد و«حسین طوسی»رئیس این‌ انجمن‌ در گفت‌وگو بـا خـبرنگار روابـط عمومی اتاق ایران به مـنافع صـنفی مـشترک اعضا و فعالیت‌های انجمن می‌پردازد:

طوسی با تأکید‌ بر‌ فرهنگ‌سازی‌ برای استفاده از فن‌آوری UPVC در ساختمان‌ها می‌گوید:سازندگان ساختمان‌ با توجه به مبحث 91 قـوانین سـاخت‌وساز کـشور که استفاده از در و پنجره‌های UPVC را توصیه کرده،علاقه‌مند‌ به‌ اسـتفاده‌ از ایـن فن‌آوری هستند.

اما همان گونه که در عمل شاهد‌ استفاده‌ وسیع از این فن‌آوری در ساختمان‌های جدید نیستیم،او نیز معتقد است کـه مـقررات و مـبحث 91‌ به‌ طور‌ کامل و قانونی اجرا نمی‌شود.

وی کیفیت در و پنجره‌های UPVC را نیز مـتفاوت‌ می‌داند‌،چرا‌ که بسیاری از در و پنجره‌ها با پروفیل‌های بی‌کیفیت ترکیه‌ای و چینی ساخته می‌شوند و در مقابل‌ اشعه‌ ماورای‌ بنفش مقاوم نـیستند.

وی بـه خـریداران و سازندگان توصیه کرد تا تنها بر قیمت ارزان‌ محصولات‌ توجه نـداشته بـاشند و قبل از انتخاب،اطلاعات کافی را در این زمینه دریافت‌ کنند‌ تا‌ پس از مدتی با پرداخت هزینه‌های بیتر مجبور بـه تـعویض پنـجره‌ها و درهای ساختمان نشوند‌.

طوسی‌ در مقایسه کیفیت محصولات داخلی و خارجی در این زمینه یـادآور شـد: فـن‌آوری و فرایند‌ تولید‌ UPVC‌ در کشور بسیار خوب و از لحاظ دانش فنی،مواد اولیه مورد استفاده و دست‌یابی بـه آخـرین‌ فـن‌آوری‌های‌ روز دنیا مطابق با آخرین استانداردهای دنیا هستیم.

رئیس انجمن صنایع پروفیل‌ یو‌ پی‌ وی سـی در و پنـجره ایران با تأکید بر این‌که باید این اعتقاد را که کالاهای‌ تولید‌ داخل‌ نـسبت بـه کـالاهای خارجی کیفیت پایینی دارند را اصلاح کنیم،گفت:عمده‌ تولیدکنندگان‌ داخلی،محصولات قابل رقابت بـا شـرکت‌های خارجی می‌سازند.بعضی از پروفیل‌های بی‌کیفیت با اسم کشورهای اروپایی‌ و دارای‌ سابقه خوب وارد کـشور مـی‌شوند کـه خریداران داخلی تنها با اکتفا به‌ نام‌ شرکت‌ها،آن‌ها را خریداری می‌کنند.

این صنعت‌ تازه‌وارد‌ بـه‌ کـشور برای ادامه حیات خود نیاز به‌ تأمین‌ مواد اولیه دارد که تأمین پروفـیل مـورد نـیاز به صورت یکی از دغدغه‌های‌ همیشگی‌ تولیدکنندگان آن حتی از زمانی‌ پیش‌ از تحریم‌های‌ اخیر‌ بوده‌ است و طوسی دربـاره آن مـی‌گوید:مـواد‌ اولیه‌ UPVC را که توسط پتروشیمی بندر امام تولید می‌شود تا 04 درصد‌ بالاتر‌ از قـیمت‌های جـهانی می‌خریم که قدرت‌ رقابت ما با کشورهای‌ دیگر‌ را کم کرده است.

با‌ توجه‌ به اینکه مـواد افـزودنی و جانبی مرغوب برای ساخت در و پنجره همه ساخت شرکت‌های‌ خاص‌ و غربی است و مـشابه تـرکی و چینی‌ آن‌ کیفیت‌ خوبی ندارد،به‌ طـور‌ طـبیعی تـهیه مواد اولیه‌ گران‌ باعث افزایش قیمت تـمام شـده و در نهایت کم شدن شانس رقابت تولیدکنندگان داخلی در‌ بازارهای‌ جهانی می‌شود.

تهیه کالا در بـورس‌ دومـین‌ چالشی است‌ که‌ اعضای‌ انـجمن بـا آن دست‌ و پنـجه نـرم مـی‌کنند و طوسی توضیح می‌دهد:هنگامی که پتـروشیمی کـالایی را در بورس عرضه می‌کند‌،چون‌ اعضا نمی‌توانند تمام مقدار عرضه شده‌ در‌ یک‌ روز‌ را‌ خـریداری کـنند، دلال‌ها‌ به‌ صورت عمده آن را تهیه و در بـازار آزاد با قیمت بالاتر عـرضه کـنند.

برای مقابله با‌ افزایش‌ قـیمت‌ها‌ و حـذف واسطه‌ها هیچ نظارتی صورت نمی‌گیرد و هر‌ چند‌ انجمن‌ صنایع‌ پروفیل‌ در‌ و پنجره ایران نـشست‌ها و مـذاکراتی با وزارت صنایع،

پتروشیمی بندر امـام و سـازمان‌های مـربوطه داشته است،امـا تـاکنون به نتیجه مطلوبی بـرای تـأمین مواد اولیه مطابق با قیمت‌های روز‌ دنیا نرسیده‌اند.

با وجود موانعی که وجود دارد،تولیدکنندگان صـنایع پروفـیل در و پنجره توانسته‌اند صادراتی به کشورهای دیـگر داشـته باشند و بـه گـفته طـوسی اعضای انجمن درصدد هـستند با«رقابت کیفیتی‌» وارد‌ بازارهای جهانی شوند،چرا که کیفیت بالای تولیدات داخلی در مقایسه با کـالاهای تـرکیه و چین که قیمت و کیفیت پایینی دارنـد،امـتیاز ویـژه‌ای مـحسوب مـی‌شود تا آن‌ها را بـه رقـبای‌ اصلی‌شان‌ نزدیک‌تر سازد.

طوسی هر چند فن‌آوری تولید پروفیل UPVC در کشور را مطابق با استانداردهای روز دنیا ارزیابی کـرد،امـا خـاطرنشان کرد که‌ نگهداری‌ و تأمین قطعات یدکی مـاشین‌آلات مـوضوع‌ مـهمی‌ اسـت کـه بـا توجه به شرایط اقتصادی فعلی باید برای آن راه‌کار مناسبی اندیشید.

موارد رنگی روکش و یراق‌آلات در و پنجره‌های UPVC به طور کامل‌ از‌ خارج کشور وارد می‌شوند‌،اما‌ اگر حمایت و سرمایه‌گذاری لازم صورت گـیرد به راحتی می‌توان خط تولید آن‌ها را در کشور راه‌اندازی کرد.

به دنبال رشد ساخت‌وسازها،میزان کارآفرینی این صنعت نیز افزایش پیدا کرده است‌ و طوسی‌ در این‌باره خاطرنشان می‌کند: اعضای انجمن در مجموع صـد هـزار شغل ایجاد کرده‌اند و مشاغل وابسته به آن مثل کارگاه‌های در و پنجره‌سازی کوچک به طور غیر مستقیم محصولات ما را مصرف‌ می‌کنند‌،از طرف‌ دیگر خدمات جانبی مثل نصب در و پنجره نیز به طور غـیر مـستقیم ایجاد اشتغال کرده است.

توجه‌ به ظرفیت تولیدی کارخانجات یکی از معیارهای مهم برای سنجش میزان‌ بازدهی‌ و شکوفایی‌ آن صنعت محسوب می‌شود که طوسی در خـصوص صـنعت پروفیل یادآور می‌شود:برخی از کـارخانجات در قـسمت ‌‌تولید‌ پروفیل UPVC و ساخت در و پنجره با 03 درصد ظرفیت تولید کار می‌کنند،در‌ حالیک‌ ه توان‌ بالقوه تولید 001 هزار تن در سال را دارند و البته استعداد توسعه هم دارند،امـا‌ در سـال‌های اخیر به دلیل رکـود صـنعت ساختمان و رکود بازار مصالح ساختمانی،تولید‌ با حداقل ظرفیت انجام‌ می‌شود‌.

طوسی با توجه به ساخت‌وسازهای مسکن مهر تأکید کرد:باید در این پروژه‌ها برای انتخاب و استفاده از پنجره‌های UPVC به توان تـولید داخـلی توجه شود،زیرا در بسیاری از آن‌ها بی‌کیفیت‌ترین‌ مصالح و پروفیل نامرغوب وارداتی به کار می‌رود.با وجود اعلام وزارت صنایع و تصمیم هیأت دولت برای ممنوعیت استفاده از کالاهای خارجی هنگامی که مشابه با کیفیت آن در داخـل تـولید می‌شود‌،امـا‌ هم‌چنان در پروژه‌ها ضوابط رعایت نمی‌شود.

وی هم‌چنین از آمادگی انجمن برای ارائه مشاوره با متولی ساخت‌وسازهای مهر و دادن مشاوره رایگان بـرای انتخاب در و پنجره‌های مناسب خبر داد.

برای مقابله‌ با‌ افزایش قیمت‌ها و حذف واسـطه‌ها هـیچ نـظارتی صورت نمی‌گیرد و هر چند انجمن صنایع پروفیل در و پنجره ایران نشست‌ها و مذاکراتی با وزارت صنایع،پتروشیمی بندر امام و سـازمان‌های ‌ ‌مـربوطه داشته است، اما‌ تاکنون‌ به نتیجه مطلوبی برای تأمین مواد اولیه مطابق بـا قـیمت‌های روز دنـیا نرسیده‌اند.

  حفاظ شاخ گوزنی تهران قیمت حفاظ پنجره حفاظ پنجره تهران حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

پنجره دوجداره یو پی وی سی (UPVC) چیست؟
پنجره دوجداره یو پی وی سی پنجره ای است که از دو لایه شیشه تشکیل شده که بین این دو لایه شیشه یا خلا است (خالی از هوا) یا با گاز آرگون پر شده است و دیگر اینکه از پلیمر پلی وینیل کلراید سخت شده (Unplasticized Polyvinyl Chloride) در مصالح آن به کار برده شده که باعث شده به این نام نام‌گذاری شود. در این راستا، کارخانه درب و پنجره یو پی وی سی آریا با تکیه بر جدیدترین تکنولوژی تولید در و پنجره و نصب رایگان، آماده ی خدمت رسانی به هموطن های عزیز است.
ماده خوبی برای قاب پنجره است؟ UPVC- چرا1 uPVC ثابت شده است که عملکرد و دوام بسیار خوبی ارائه می دهد ، ماندگاری بالایی دارد و به تعمیر و نگهداری بسیار کمی نیاز دارد و آن را به ماده ای مناسب برای پنجره تبدیل می کند. این محصول همچنین به دلیل بازده حرارتی ، عایق صدا و ارزش بالایی که برای آن قائل است شناخته شده است. برای بخشهای بزرگتر قاب از تقویت کننده فولاد گالوانیزه برای بهبود مقاومت و دوام استفاده می کنیم. با استفاده از سبک ایمن می توانید مطمئن باشید که حتی در سخت ترین شرایط آب و هوایی به دلیل کیفیت و ماهیت UPVC که تولید می کنیم ، پنجره های شما تاب نخواهند خورد ، پوسیده یا زنگ نمی خورند. 

مزایای استفاده از UPVC برای قاب پنجره چیست؟ UPVC مزایای بسیاری دارد که آن را به ماده ای مناسب برای استفاده در قاب پنجره تبدیل می کند. به دلیل داشتن بالاترین سطح آسایش حرارتی و همچنین بسیار بادوام و با دوام شناخته شده است. UPVC به طور قابل توجهی ارزان تر از آلومینیوم و چوب است و مزایای بیشتری را به همراه دارد.

هزینه ها بسته به کیفیت و ویژگی های پنجره ممکن است متفاوت باشد و اما با انتخاب یک پنجره دوجداره UPVC می توانید قیمت خوب و به صرفه تری داشته باشید. مواد تمایل به محبوبیت زیادی دارند ،زیرا به نگهداری بسیار کمی نیاز دارند. به غیر از تمیز کردن قاب ها و اطراف آن چند بار در سال ، می توانید پنجره های خود را بگذارید تا از خود مراقبت کنند. برخلاف چوب ، به دلیل خاصیت بسیار بادوام مواد ، هیچ نشانه ای از پوسیدگی یا آسیب به هوا مشاهده نخواهید کرد. UPVC همچنین در تهیه عایق صدا بسیار عالی است و مطالعات نشان می دهد که می تواند سر و صدای بیرون را تا 70٪ کاهش دهد. پنجره های UPVC ما بسیار کم مصرف هستند بنابراین نصب آنها می تواند به شما در کاهش هزینه های گرمایشی کمک کند و ملک شما را خوب و گرم نگه دارد. UPVC به دلیل انعطاف پذیری ، قدرت و استحکام خود بعد از حفاظ پنجره ضد سرقت ، در مورد امنیت خانه شما نیز بسیار قابل اعتماد است.

در مورد مشخصات و همچنین مزایای به کار گیری و جایگزینی در و پنجره های pvc " " در قیاس با سایر نمونه هایی که هم اکنون از آن استفاده می شود مانند در و پنجره های آلمینیومی و چوبی به چه نکاتی می توان اشاره کرد ؟ 

هنگامی که ما پنجره آلمینیومی را مورد استفاده قرار می دهیم ، بایستی هزینه ای را طی سال ها ، بابت اتلاف انرزی به خاطر هدر رفتن آن پرداخت کنیم .اما با استفاده از پروفیل های " pvc " برای مصرف در و پنجره و شیشه های دو جداره زمانی که به حد مجاز برسیم ، در مدت دو سال ونیم می توانیم هزینه ی اولیه این پنجره ها را بگذاریم در جیبمان و صرفه جویی کنیم و از آن به بعد هم هرگز مبلغی هم بابتش پرداخت نکنیم . البته نه اینکه پنجره را باز بکنیم ، وقتی حفاظ پنجره یا خود پنجره بسته است محاسبه جهت اتلاف حرارت شروع می شود و خلاصه رال ها را در عرض ماه اگر حساب کنیم به مبلغ خوبی می رسیم و در سبد اقتصادی خانواده هم صرفه جویی کرده ایم . حتی در صورتی که روز به روز قیمت انرژی بالا رود باز هم مقرون به صرفه است و پس انداز کرده ایم . مزیت های این نوع پنجره ها عبارتند از : صرفه جویی انرژی ، بی نیازی از رنگ به شکلی که همیشه همان طور می مانند ، عدم زنگ زدگی و پوسیدگی در محیط های رطوبتی یا خشک ، قابلیت های بالاتر نسبت به آلمینیومو چوب ، استفاده از این محصول باعث خارج شدن چوب از چرخه تولید پنجره و در نتیجه حفظ جنگل ها نیز خواهد شد .

ببینید باید اضافه کنم ، این در شرایطی است که آلومینیوم امروز در جهان قیمتش رو به افزایش است و استحصالش هم مشکل ، تا حدی که به جایی می رسیم که استفاده از آن برای در و پنجره صرف نمی کند خوب پس تاثیرش در اقتصاد کلان هم معلوم است .ما مواد اصلی نفتی را داریم و از آ ن "pvc " برای ساختن در و پنجره استفاده کنیم .

حفاظ آهنی قابل نصب روی حفاظ پنجره دوجداره upvc است

اجزای تشکیل دهنده پنجره با سیستم دوجداره یو پی وی سی

1.گالوانیزه

2.توری

3.لولا

4.شیشه دوجداره

5.لاستیک

6.کانکتور

7.خروجی آب

8.یراق آلات

9.اسپیسر

10.پروفیل

ویژگی پروفیل های مصرف شده در گروه پنجره دوجداره upvcاصفهان

دارای استانداردهای رال آلمان و استتاندارد ملی ایران-دریافت گواهی از مرکز تحقیقات ساختمان-تنوع در رنگ پروفیل های پنجره upvcیو پی وی سی

امکان استفاده از پروفیل رنگی با تناسب به دیزاین داخل و نمای ساختمان با قابلیت ثبات رنگ در شرایط مختلف محیطی و جوی برای پنجره upvc

 

تقویت مضاعف با استفاده از گالوانیزه در داخل پروفایل upvc با ضخامت 1.5میلیمتر برای مقاومت در برابر فشار بار استاتیکی و عدم تغییر فرم

*تولید پنجره های یو پی وی سی با مرغوب ترین پروفیل ها

دارای ضمانت نامه عدم تغییر رنگ و عدم تغییر فرم

مورد تایید مرکز تحقیقات ساختمان

 

کسانی که این صفحه را یافتند به دنبال این کلمات بودند در باره تمام این موارد با ما صحبت کنید:پنجره دوجداره قیمت,پنجره دوجداره upvc,پنجره دوجداره آلومینیومی,پنجره دوجداره آلومینیوم,پنجره دوجداره همارشتن,پنجره دوجداره upvc قیمت,پنجره دوجداره مشهد,پنجره دوجداره ترمال بریک,پنجره دوجداره اصفهان

تولید انواع پنجره دوجدارهupvc

دوجدارهupvc

 

پنجره فرانسوی               پنجره لولایی دوحالته           پنجره لولایی تک حالته

 پنجره آکار دئونی سه تکه                   پنجره کشویی                           پنجره هلالی                                       

نمونه های مختلف درب و پنجره رنگی و بازشوها              پنجره فولکس واگنی

شیشه دوجداره صنعتی

شیشه دوجداره از موادی همچون اسپیسر,مواد جاذب رطوبت,بوتیل,چسب پولی سولفاد

به همراه تزریق گاز های بی اثر تولید میشود.که کاهش 44دسیبل با شیشه دوجداره

و کاهش52دسیبل با سیستم شیشه سه جداره عایق صوتی برقرار میشود.

 

کسانی که این صفحه را یافتند به دنبال این کلمات بودند در باره تمام این موارد با ما صحبت کنید:پنجره دوجداره قیمت,پنجره دوجداره upvc,پنجره دوجداره آلومینیومی,پنجره دوجداره آلومینیوم,پنجره دوجداره همارشتن,پنجره دوجداره upvc قیمت,پنجره دوجداره مشهد,پنجره دوجداره ترمال بریک,پنجره دوجداره اصفهان,فروش پنجره دوجدارهupvc

آیا پنجره های UPVC خطرناک هستند؟

uPVC ماده ای است که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و توسط ارگان ها و سازمان های مختلف دولتی برای قاب پنجره توصیه می شود. پنجره ها و درهای uPVC ما با آزمایش دقیق کنترل کیفیت ، با اعتبار و جوایز چشمگیر از جمله مارک های مختلف ...همراه هستند. فریم های uPVC ما در سطح هنر خودمان ساخته می شوند و با بالاترین استاندارد تولید می شوند تا اطمینان حاصل شود ،که خانه شما هیچ خطری ندارد. ایمنی مشتری ما برای ما بسیار مهم است و به همین دلیل است که ما به عنوان یک شرکت آگاه از محیط زیست اقدامات احتیاطی بیشتری انجام می دهیم و بیش از 95٪ از کل زباله های خود را بازیافت می کنیم.

آیا پنجره های UPVC سمی هستند؟ UPVC ماده ای کاملاً ایمن و غیر سمی است. تولید آن به شدت کنترل می شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ صدمه ای یا سمی ایجاد نمی کند. سوزاندن پی وی سی می تواند منجر به ترشح دیوکسین در محیط شود که از آلاینده های آلی پایدار محیط زیست هستند. برای کاهش تأثیر بر محیط زیست ، ما یک سیاست بازیافت متعصبانه را بازیافت می کنیم که بیش از 16000 تن در سال مواد بازیافت می کند. پنجره های آلومینیومی و UPVC - این بحث طولانی است که کدام یک بهتر است ، و برای صاحبان خانه تصمیم گیری سخت هنگام تصمیم گیری برای نصب پنجره های جدید می تواند باشد.

ما نگاهی خواهیم انداخت به جوانب مثبت و منفی پنجره های UPVC و آلومینیوم برای کمک به شما در انتخاب صحیح ملک و بودجه خود. [دوام UPVC در مقابل پنجره های آلومینیومی پلی وینیل کلرید بدون پلاستیک] از دهه 1980 گزینه محبوب برای قاب پنجره ها بوده است. این ماده بسیار بادوام و مقاوم در برابر پوسیدگی است ، به این معنی که دارای طول عمر طولانی و نگهداری بسیار کمی نیاز دارد. با این حال ، فریم ها می توانند در طول سال کاهش یابند ، البته با سرعت بسیار کمتری نسبت به پنجره های چوبی ، و پس از 20 تا 30 سال نیاز به تعویض دارند.

آلومینیوم نیز یک ماده بسیار بادوام است ، اما پنجره های آلومینیومی با کیفیت بالا می توانند تا 45 سال دوام داشته باشند زیرا به همان روشی که UPVC می تواند تخریب نکند. برخلاف سایر فلزات ، آلومینیوم زنگ نمی زند ، بنابراین لازم نیست نگران باشید که قاب های پنجره شما در آینده لکه های ناخوشایند داشته باشند. -5بازده انرژی پنجره های آلومینیوم و UPVC؟ یکی از دلایلی که در گذشته آلومینیوم نسبت به UPVC کمتر خواسته شده است ، بازده حرارتی پایین آن است. آلومینیوم ماده ای بسیار رسانا است ، به این معنی که گرما به راحتی از آن عبور می کند. برای مدتی ، آلومینیوم در مقایسه با UPVC به عنوان یک گزینه ناکارآمد ولی از نظر حرارتی برای پنجره ها دیده می شد. با این وجود ، فناوری طی دو دهه گذشته مسیری طولانی را طی کرده است و این روزها پنجره های الومینیوم دارای وقفه های حرارتی نوآورانه در قاب ها هستند ، که مانع از گرمای بیش از حد می شود. سطح بازده حرارتی ارائه شده توسط پنجره های آلومینیومی و پنجره های UPVC متغیر است و به کیفیت مواد و فرایندهای تولید استفاده می شود.

پنجره های دو جداره آلومینیومی می توانند به همان اندازه پنجره های UPVC از نظر انرژی صرفه جویی کنند. هر پنجره تازه نصب شده طبق قانون باید حداقل دارای درجه C باشد ، اما هر دو آلومینیوم و UPVC قادر به ارائه رتبه های A ++ هستند. -6امنیت UPVC و پنجره های آلومینیومی؟ به لطف طبیعت بادوام ، پنجره های آلومینیومی و UPVC کاملاً ایمن هستند و به طور قابل توجهی بیشتر از پنجره های چوبی که در صورت تخریب در برابر ورود اجباری آسیب پذیر هستند. سطح امنیتی که یک پنجره ارائه می دهد بر اساس کیفیت قفل های نصب شده با آن است. مهم نیست که آلومینیوم یا UPVC را انتخاب کنید ، به شرطی که قفل های با دوام ، مدرن و چند نقطه ای داشته باشید ، می توانید مطمئن باشید که پنجره های شما ایمن هستند.

تفاوت های عایق صدا بین UPVC و آلومینیوم؟ یکی از مزایای پنجره های UPVC نسبت به آلومینیوم این است که تمایل به ارائه کمی عایق صدا بهتر دارند. این بدان معنا نیست که بگوییم پنجره های آلومینیومی از نظر عایق صدا صحیح نیستند ، اما uPVC وقتی مساله جلوگیری از سر و صدای خارج از خانه است ، کمی برنده می شود. با این حال ، لازم به ذکر است که عایق صوتی زیادی از خود شیشه ایجاد می شود ، نه فقط از قاب. اگر شیشه دو جداره با کیفیت بالا را انتخاب می کنید ، خانه شما باید نسبتاً ساکت و آرام باشد. شیشه سه گانه حتی توانایی پنجره در مسدود کردن صدا را نیز بیشتر می کند.

اگر در یک منطقه بسیار پر سر و صدا زندگی می کنید ، UPVC ممکن است گزینه مطلوبی باشد ، اما برای اکثر صاحبان خانه ها تفاوت در ضد صدا بودن این دو ماده به اندازه کافی ناچیز است که این امر در انتخاب یکی از آنها نقش مهمی ندارد.

تفاوت زیبایی بین پنجره های آلومینیوم و UPVC یکی از دلایل افزایش محبوبیت پنجره های upvcدر سال های اخیر سبک زیبایی است که آنها ارائه می دهند. قاب های پنجره upvc می توانند بسیار نازک تر از الومینیوم باشند ، که به آنها ظاهری تمیز و حداقل می دهد که در خانه های مدرن بسیار محبوب است. مزیت دیگر قاب های باریک پنجره این است که باعث بهبود چشم اندازهای پنجره می شوند ، بنابراین اگر خانه شما از منظره ای خیره کننده به نظر می رسد ، شاید فقط این جنبه از پنجره های upvc را دوست داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است که با وجود قابهای باریک ، upvc برای قرار دادن صفحات شیشه ای به اندازه کافی مقاوم است. این بدان معناست که اگر پشت پنجره بزرگی داشته باشید ، ممکن است مجبور نشوید آن را به چند تکه تقسیم کنید ، این به معنای دید بهتر و نور طبیعی بیشتر است که می توانید وارد خانه خود شوید.

ویژگی های پنجره های upvc؟ سبک براق مینیمالیست چشم اندازهای بهبود یافته نور طبیعی تر پنجره های الومینیوم به دلیل حجیم و ناخوشایند بودن شهرت کمی دارند و ظاهر پلاستیکی برای صاحبان خانه که چیزی کمی خاص تر از دارایی خود می خواهند جذاب نیست. uPVC سفید نسبتاً ارزان است ، به همین دلیل رایج ترین رنگی است که در خواص انگلستان دیده می شود ، اما اگر بخواهید چیز غیرعادی را انتخاب کنید ، رنگ های دیگری نیز وجود دارد. همچنین می توانید قاب های پنجره uPVC با جلوه چوبی را دریافت کنید. رنگها و رنگهای متنوع ظاهر پلاستیکی ارزش خوب آلومینیوم همچنین انواع مختلفی را از نظر پایان دادن ارائه می دهد. اکثر پنجره های آلومینیومی با پوشش پودری به پایان می رسند ، که دوام و ظاهر شیک آنها را افزایش می دهد.

پوشش های بسیار واقع گرایانه اثر چوبی را می توان با پنجره های آلومینیومی نیز بدست آورد ، و این برای کسانی که ظاهر کلاسیک و سنتی چوب واقعی را دوست دارند اما دوام آلومینیوم را بر چوب ترجیح می دهند بسیار مناسب است. در بسیاری از پنجره های آلومینیومی همچنین می توان از روکش های مختلف در داخل و خارج قاب استفاده کرد ، که به شما امکان می دهد ظاهر پنجره ها را به گونه ای تنظیم کنید که نمای بیرونی خانه شما را تکمیل کرده و در عین حال با دکوراسیون جداگانه هر اتاق هماهنگ شوید. -10پنجره های upvc در مقابل پنجره های آلومینیومی امتیاز قیمت دارند؟ به دلیل هزینه بیشتر مواد و ساخت ، پنجره های آلومینیوم گران تر از uPVC هستند. با این حال ، وقتی در نظر بگیرید که upvcنسبت به الومینیوم کمتر تخریب می شود ، در طولانی مدت می تواند راه حل خوب و به صرفه تری باشد. علاوه بر این ، از آنجا که پنجره های upvc سبک مدرن و براق ارائه می دهند ، می توانند ارزش کمی بیشتر از الومینیوم به یک دارایی اضافه کنند که می تواند آنها را به یک سرمایه گذاری ارزشمند تبدیل کند. بنابراین ، پنجره های upvc چقدر هزینه دارند؟ این سوال سختی برای پاسخ دادن است زیرا بهم ریختگی های زیادی در این رابطه وجود دارد ، از جمله: اندازه دیافراگم تعداد شیشه های پنجره لعاب (دو یا سه) مکانیسم های قفل رنگ و پایان شایسته ی ذکر است که پنجره های upvcبه دلیل افزایش محبوبیت به تدریج مقرون به صرفه تر می شوند. وقتی تولیدکنندگان تولید پنجره های خود را افزایش می دهند معمولاً می توانند هزینه ها را کاهش دهند و با گذشت سالها این پس انداز به مصرف کننده کاهش یافته است. اگر شیشه ی پنجره های آلومینیومی را دوست دارید اما مطمئن نیستید که با بودجه شما مطابقت دارد ، پیش بروید و یک پیشنهاد دریافت کنید.

ممکن است از قیمت خوب و به صرفه آنها تعجب کنید. بسیاری از تولیدکنندگان مدل های مختلفی از پنجره ها را برای بودجه های مختلف ارائه می دهند ، بنابراین ارزش آن را دارد که با یک متخصص گفتگو کنید تا بفهمد چه چیزی از پس هزینه های شما برمی آید. هنگام در نظر گرفتن امتیازات قیمت uPVC در مقابل آلومینیوم ، سعی کنید مانند موارد مشابه را در جایی که ممکن است مقایسه کنید.

لعاب ، رنگ قاب ، دستگیره ها ، قفل ها و لوازم جانبی را در نظر بگیرید ، زیرا همه اینها در هزینه کلی پنجره های شما تأثیرگذار است. در نهایت ، هرچه پنجره از نظر حرارتی کارآمدتر باشد و از امنیت بالاتری برخوردار باشد ، صرف نظر از uPVC یا آلومینیوم بودن ، گران تر خواهد بود. بفهمید که هر عامل چقدر برای شما مهم است و از آنجا بروید. به عنوان مثال ، شما می توانید فریم های uPVC ارزان تری را انتخاب کنید و قفل های با قیمت و ایمن تری را انتخاب کنید. می توانید بیشتر برای قاب های upvc هزینه کنید و شیشه های دوجداره را انتخاب کنید تا سه جداره برای عالی و به صرفه تر بودن پنجره ها. -11آیا باید آلومینیوم یا uPVC را انتخاب کنید؟ آلومینیوم در برابر uPVC یک رقابت خشک و خشک نیست - همه اینها به تنظیمات شخصی ، بودجه و عواملی که برای شما مهم هستند برمی گردد. هر صاحب خانه متفاوت است و از آنجا که uPVC و آلومینیوم عوامل زیادی را بهم متصل می کنند - به خصوص بازده حرارتی و امنیت - به همین سادگی نیست که بگوییم یکی بهتر از دیگری است.

پنجره های upvc در 10 سال گذشته از نظر امنیت ، دوام و بازده حرارتی جهشی داشته و انتظار داریم که فقط محبوبیت خود را ادامه دهند. با این حال ، الومینیوم به دلیل خوب و به صرفه بودن ، همیشه جایی در بازار خواهد داشت. اگر هنوز برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا uPVC یا پنجره های آلومینیومی می خواهید در تلاش هستید ، چرا پیش نمی روید و قیمت هر دو را دریافت نمی کنید؟ گپ زدن با یک متخصص پنجره فرصتی عالی برای بحث در مورد جزئیات بیشتر تفاوت های دو ماده خواهد بود و می فهمید که برای ملک شما مناسب ترین است.

امروز برای بحث در مورد نیازهای خود با ما سوال کنید. پنجره های upvc شرکت ما به عنوان بهترین تولید کننده پنجره های uPVC در کشور ، نقش های گسترده ای از طرح های پنجره خانه زیبا و نفیس را به شما ارائه می دهد که نه تنها نمای خانه شما را دگرگون می کند بلکه از خانه شما در برابر دنیای خارج نیز محافظت می کند. با طراحی مناسب پنجره برای خانه خود ، می توانید سر و صدا ، گرد و غبار ، باران و آلودگی را کنترل کنید و همچنین کنترل بهتری بر افزایش هزینه های انرژی داشته باشید. uPVC-12 ویندوز برای بخشهای دفتر ، خانه و مسکونی؟ طراحی های مختلف برای پنجره های شیشه ای uPVC فراتر از بهبود نمای محل زندگی شما است.

با فراتر رفتن از جذابیت زیبایی ، پنجره های uPVC (رنگی ، ظاهری از نوع الوار یا سایر طرح ها) مزایای زیادی دارند. یک پنجره uPVC بهره وری انرژی و محافظت بهتر از عناصر را ارائه می دهد. هزینه پنجره های uPVC در مقایسه با فریم های مرسوم تر کمی بیشتر است ، اما قیمت پنجره های uPVC با مزایای بیشماری که ارائه می دهند بیش از حد قابل توجیه است. بهترین پنجره های uPVC بسیار مقاوم هستند ، به نگهداری کمی نیاز دارند و حتی برای اطمینان از مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش آزمایش می شوند. پنجره های UPVC پ تمام پنجره های UPVC ما می توانند در نقش وسیعی از رنگها و رنگهای مختلف از جمله جلوه چوب تهیه شوند. اگر از قبل پنجره های UPVC در خانه خود دارید اما به دنبال چیزی هستید که از نظر حرارتی کارآمدتر باشد ، ما از نقش وسیعی از پنجره های UPVC بسیار کارآمد را داریم ، در عوض در بیشتر پنجره های محدوده ما می توان از شیشه سه جداره استفاده کرد تا بازده انرژی بیشتری داشته باشد. ما یکی از معتبرترین مارک های uPVC هستیم که توسط شرکتهای املاک و مستغلات در سطح جهان استفاده می شود. طیف گسترده ای از uPVC پنجره و درب با گزینه های بافت رنگی از جمله اتمام چوب در دسترس است.ویندوز uPVC ما عملکرد بالا و ارزش بالایی را به ارمغان می آورد پنجره ها و درهای uPVC شرکت ما به صرفه ترین پنجره ها را با عملکرد بالا در بازار به فروش میرساند. پر کننده های فوم و تقویت کننده های پیشرفته حرارتی مقاومت حرارتی را با مقاومت ساختاری ترکیب می کنند.

در حالی که uPVC سفید است ، برای شخصی سازی این پنجره ها ، مجموعه گسترده ای از فویل های رنگی در دسترس است. در انتهای بالای محدوده uPVC پنجره uPVC روکش آلومینیومی قرار دارد که از ساختاری پوسته بیرونی شبیه به پنجره های چوبی روکش دار ما برخوردار است. این امر باعث می شود که آرایه وسیع تری از اتمام نمای خارجی و دوام و ثبات رنگ بیشتر شود. محصولات شرکت ما بهترین فرم ، عملکرد و زیبایی را ترکیب می کنند. بیش از ده سال است که در ده ها پروژه به پایان رسیده ، من از ترکیب بی نظیر خدمات عالی ، کیفیت فوق العاده و ارزش جدایی ناپذیر برای پنجره ها و درها قدردانی کرده ام

آیا پنجره دوجداره یو پی وی سی دارای استحکام کافی است؟
بعضی ها تصور دارند که پنجره دوجداره UPVC به دلیل سبک بودن از مقاومت و استحکام کافی ای برخوردار نیست اما خلاف آن چیزی که فکر می کنند است زیرا پنجره های دوجداره یو پی وی سی به دلیل ساختار شبکه ای پلیمر یو پی وی سی در برابر ضربه و فشار مقاومت بسیار خوبی دارد. همچنین این نوع پنجره ها به دلیل داشتن زبانه های قفلی از سه طرف قفل می شوند که باعث شده از ایمنی و امنیت بالای در برابر سارقان برخوردار باشد. همچنین برای امنیت شیشه ها هم میتوان با نصب حفاظ پنجره آهنی بالاترین امنیت و آرامش را داشت. پنجره دوجداره یو پی وی سی برای حفظ سرما و گرما و حفاظ پنجره upvc برای ضد سرقت کردن پنجره ها


UPVC مزایای پنجره دوجداره
•    پنجره ی دوجداره یو پی وی سی به دلیل مصالح به کار برده شده در آن از دوام و ماندگاری خوبی برخوردار است.
•    به دلیل خنثی بودن ماده یو پی وی سی، پنجره دوجداره یو پی وی سی از لحاظ بهداشتی ماده ای بی ضرر محسوب می شود.
•    در و پنجره یو پی وی سی زنگ نمی زنند.
•    رنگ آن از بین نمی رود و در صورت ایجاد خش روی پنجره دوجداره یو پی وی سی می توان با یک پولیش معمولی خش آن را از بین برد.
•    پنجره دوجداره یو پی وی سی مقاومت بسیار خوبی در برابر آب و آتش دارد.
•    پنجره دوجداره ی یو پی وی سی به دلیل سبک بودن نصب آن راحت و کم هزینه است.
•    پنجره دو جداره ی یو پی وی سی برعکس سایر پنجره های معمولی شیشه های آن عرق نمی کند  در کل عمل میعان روی شیشه های این پنجره به دلیل دوجداره بودن صورت نمی گیرد.
•    با نصب پنجره های دوجداره یو پی وی سی می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد.
تفاوت پنجره دوجداره یو پی وی سی با  پنجره های معمولی
پنجره دوجداره یو پی وی سی به علت عایق بود از ورود گرد و غبار و همچنین آلودگی های صوتی و حرارتی به داخل ساختمان جلوگیری می کند که پنجره های معمولی دارای این مزیت نیستند. پنجره های معمولی با مرور زمان و تغییرات شرایط آب و هوایی دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شوند که در نتیجه باعث کوتاهی عمر آن‌ها میشود که پنجره دوجداره یو پی وی سی به علت مقاومت بالای که دارد دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شود و ماندگاری بسیار بالایی دارد. نصب پنجره های معمولی زمان بر و مشکل است اما پنجره یو پی وی سی به دلیل سبک بودن نصب آن آسان و راحت است.
مصالح به کار برده شده در پنجره دو جداره یو پی وی سی
پروفیل یو پی وی سی، گالوانیزه، لاستیک درز بندی، یراق آلات (اتصالات، پیچ و دسته)، شیشه دوجداره و زهوار ( سیستمی دوجداره از جنس یو پی وی سی که شیشه را در جای خود نگه می دارد) از مصالح و وسایلی هستند که برای ساخت پنجره دوجداره یو پی وی سی از آن‌ها استفاده می شود.
 
مدل هایی از پنجره دوجداره یو پی وی سی
 
جنس شیشه پنجره دوجداره یو پی وی سی چیست؟
جنس شیشه ی به کار برده شده در پنجره دوجداره یو پی وی سی خیلی مهم است مثلاً اگر از شیشه های معمولی برای پنجره استفاده شود ویژگی عایق بودن آن از بین می رود که باعث کاهش ایمنی پنجره می شود. به همین دلیل به دلیل ساختار پنجره های یو پی وی سی از شیشه های خاصی استفاده می شود. نوع شیشه های استفاده شده بر اساس کاربرد آن می تواند شیشه رفلکس (شیشه دودی)، لمینت، شیشه رنگی و ... باشد.
 
 

اجزای تشکیل دهنده پنجره با سیستم دوجداره یو پی وی سی upvc

1.گالوانیزه

2.توری

3.لولا

4.شیشه دوجداره

5.لاستیک

6.کانکتور

7.خروجی آب

8.یراق آلات

9.اسپیسر

10.پروفیل

 

ویژگی پروفیل های مصرف شده در گروه پنجره دوجداره upvc آریا وین

دارای استانداردهای رال آلمان و استتاندارد ملی ایران-دریافت گواهی از مرکز تحقیقات ساختمان-تنوع در رنگ پروفیل های پنجره upvcیو پی وی سی

امکان استفاده از پروفیل رنگی با تناسب به دیزاین داخل و نمای ساختمان با قابلیت ثبات رنگ در شرایط مختلف محیطی و جوی برای پنجره upvc

تقویت مضاعف با استفاده از گالوانیزه در داخل پروفایل upvc با ضخامت 1.5میلیمتر برای مقاومت در برابر فشار بار استاتیکی و عدم تغییر فرم

*تولید پنجره های یو پی وی سی با مرغوب ترین پروفیل ها

دارای ضمانت نامه عدم تغییر رنگ و عدم تغییر فرم

مورد تایید مرکز تحقیقات ساختمان

کسانی که این صفحه را یافتند به دنبال این کلمات بودند در باره تمام این موارد با ما صحبت کنید:پنجره دوجداره قیمت,پنجره دوجداره upvc,پنجره دوجداره آلومینیومی,پنجره دوجداره آلومینیوم,پنجره دوجداره همارشتن,پنجره دوجداره upvc قیمت,پنجره دوجداره مشهد,پنجره دوجداره ترمال بریک,پنجره دوجداره تهران

ویژگی پروفیل های مصرف شده در گروه پنجره دوجداره upvc آریا وین

دارای استانداردهای رال آلمان و استتاندارد ملی ایران-دریافت گواهی از مرکز تحقیقات ساختمان-تنوع در رنگ پروفیل های پنجره upvcیو پی وی سی

امکان استفاده از پروفیل رنگی با تناسب به دیزاین داخل و نمای ساختمان با قابلیت ثبات رنگ در شرایط مختلف محیطی و جوی برای پنجره upvc

تقویت مضاعف با استفاده از گالوانیزه در داخل پروفایل upvc با ضخامت 1.5میلیمتر برای مقاومت در برابر فشار بار استاتیکی و عدم تغییر فرم

 

*تولید پنجره های یو پی وی سی با مرغوب ترین پروفیل ها

تولید پنجره از پروفیل های بنام ویستا بست و ویتنک

دارای ضمانت نامه عدم تغییر رنگ و عدم تغییر فرم

مورد تایید مرکز تحقیقات ساختمان

 

درب و پنجره سازی آریا وین تولیدکننده انواع پنجره دوجداره upvc با نصب در تهران، صادر کننده درب و پنجره PVC و UPVC از ایران به کشورهای مرزی ایران از جمله عراق ، ارمنستان ، آذربایجان ، افغانستان ، ترکمنستان ، امارات و غیره.

80٪ از ترکیب پنجره های u
pvc این شرکت از پی وی سی ساخته شده است. پنجره دوجداره upvc در تهران تعویض پنجره دوجداره دست دوم با ساخت پنجره دوجداره تهران بورس پنجره دوجداره در تهران مرکز فروش درب و پنجره upvc قیمت پنجره دوجداره ریلی کشویی عمودی
Pvc و upvc با توجه به خصوصیات خاص آنها برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد ، به عنوان مثال PVC به دلیل انعطاف پذیری آن برای لوله سازی استفاده می شود و upvc به عنوان پروفیل پنجره کارایی دارد.
محصولات ساخته شده از pvc و upvc مقرون به صرفه هستند ، بنابراین ما از آنها برای تولید محصولات بسیاری مانند درب و پنجره دوجدار استفاده می کنیم.

 

یکی از قابلیت های بسیار مهم درب و پنجره های دوجداره، امکان نصب آن روی ساختمان های قدیمی  می باشد.
یعنی برای نصب این نوع پنجره ها الزاما نباید ساختمان مورد نظر نوساز باشد بلکه میتوان با تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره بخش مهمی از اتلاف انرژی که درساختمان های قدیمی به وجود می آید را جبران کرد.
از نظر انتخاب نوع رنگ، شیشه و .. دیگر ویژگی های انتخاب درب و پنجره دوجداره هیچ محدودیتی با نوع ساختمان نوساز و قدیمی نداشته و شما می توانید هر نوع درب و پنجره ای که می خواهید با توجه به نیاز و سلیقه خود انتخاب کنید.

شرکت پنجره upvc اریا وین افتخار دارد که یکی از معدود شرکت های ارائه بهترین خدمات در زمینه تعویض درب و پنجره های قدیمی با دوجداره را دارا می باشد.

تعویض پنجره دوجداره upvcبا پنجره های قدیمی

 پالت پلاستیکی تهران

تعمیر کولرگازی در تهران

 

پنجره

 • فروش پنجره دوجداره,پنجره دوجداره upvc,پنجره دوجداره اصفهان,پنجره
 • دکوراسیون داخلی اصفهان ,آکواریوم در اصفهان,کابینت در اصفهان,ام د
 • تلفن تماس,کارخانه پنجره دوجدارهupvc
 • پنجره دوجدارهupvc,فروش پنجره دوجداره یو پی وی سی,خرید پنجره
 • پنجره دوجدارهupvc,انواع پنجره دوجداره,شیشه دوجداره,پنجره دوجداره
 • پنجره دوجداره,تعویض پنجره دوجداره,تعویض پنجره قدیمی
 • پنجره دوجداره مشهد,پنجره دوجداره اصفهان,پنجره دوجدارهupvc,پنجره
 • پنجره دوجداره قیمت,پنجره دوجداره upvc,پنجره دوجداره آلومینیومی
 • پنجره دوجداره قیمت ,قیمت پنجره دوجدارهupvc,پنجره دوجدارهupvc
 • پنجره دوجداره ترمال بریک,ترمال بریک,پنجره دوجدارهupvc,یوپی وی سی
 • پنجره دوجداره آلومینیومی
 • پروفیل رنگی,پروفیل پنجره دوجداره,پنجره دوجداره upvc,پنجره
 • پروفیل پنجره یو پی وی سی,پنجره دوجدارهupvc,پنجره دوجداره,پنجره

 

 

 

تماس با پنجره upvc

 

 

 

 

 

 

تبلیغات متنی